Letní soustředění – Strakonice 20. – 25. 8. 2018

Doprava: uvítáme odvoz dětí vlastní dopravou tam i zpět, jinak jedeme vlakem
Sraz: pondělí 20.8. v 7:30 na hlavním vlakovém nádraží
Sraz ve Strakonicích: v 9:30 TJ Sokol (Na Stráži 340, Strakonice)
Odjezd v pondělí 20.8. v 8:02 z hlavního nádraží Plzeň
Příjezd v sobotu 25.8. kolem 14:00 na hlavní nádraží Plzeň

Spíme přímo v Sokolovně TJ Sokol Strakonice, v místě je zajištěna strava (obědy, večeře). Restaurace Sokolovna http://www.sokolovna-restaurace.cz/. Snídaně svačiny zajišťujeme my. Plaveme v krytém bazénu Starz Strakonice. Soustředění je zaměřeno na techniku plavání, techniku povinných figur, zdokonalování plaveckých způsobů, rozvoj kondičních, koordinačních, silových schopností a tvorbu nových sestav. U maličkých dětí se zaměříme na základní zpevňování, gymnastiku, plavecké způsoby, ploutvové pohyby, šlapání s útvary a pokusíme se o natrénování jednoduché sestavy.
Co sebou: Věci na plavání (plavky alespoň dvoje, čepice, brýle, skřipec, pantofle, ručníky dva). Věci do tělocvičny, švihadlo, gumy (kdo má), legíny pod kolena, tričko, šusťákovou (teplákovou) soupravu, teplé staré ponožky, tenisky, dále volnočasové oblečení, hygienické potřeby a pyžamo. Pláštěnku nebo nepromokavou bundu. Kšiltovku a lahev na pití. V případě potřeby plyšáka na spaní.
Karimatku, spacák!!!
Kapesní hry, čtení preferujeme, naše deníky (pokud mají).
Telefony pokud nutně nepotřebují, nedávejte! Po příjezdu je jim stejně odebereme. Pokud budete cokoliv potřebovat, klidně volejte kdykoliv trenérkám. Za jiná drahá elektronická zařízení si zodpovídají samy.
V případě individuálních pokynů např. užívání nějakých léků nebo jiné potřeby z řad rodičů, to co bychom měly hlídat, i v případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte vedoucí jednotlivých družstev:

Martina Ellederová (st. žákyně) 724 525 777,
Hanka Vladyková (ml. žákyně) 606 922 096
Jitka Šimsová (přípravka) 777 056 754

Přihlášky jsou online na stránkách plaveckého klubu v sekci soustředění:

Online přihláška

Hezké prázdniny všem holčičkám a brzy naviděnou

Jitka, Hanča, Marťa, Gabča, Lucka, Eliška