Memoriál Míly Heršálkové

Blíží se závody Memoriál Míly Heršálkové v Brně 2014. Uskuteční se v NEDĚLI! 19.1.2014. Soutěž se týká Starších žákyň, Mladších žákyň a Žákyněk A + B.

Odjezd: v sobotu 18.1. v 15:00 od bazénu na Slovanech

Návrat: v neděli cca ve 24.00 hod tamtéž (upřesníme mobilem)

S sebou: plavky (pokud mají tak černé), bílou čepice, náhradní plavky na rozplavbu, skřipec, brýle, župan, ručník (případně dva), pantofle, talismánka, klubová trička a soupravy (pokud mají), kraťasy, tričko, teplé ponožky. Na přespání: pyžamo, hygienické potřeby. Kdo plave sestavu tak svoje sponky a gumičky. Želatinu máme.

Info o závodech: Jedeme společně autobusem od bazénu. Spíme na koleji Akademie (tř. Gen. Píky 7, 613 00 Brno), kde máme zajištěnou i snídani. Jídlo a pití na celý den s sebou, na bazénu je možnost zakoupení občerstvení. Dejte holkám větší svačinu (večeře), jinak hlavně ovoce a nějaké rychloenergetické tyčinky (žádné chipsy, tyčinky, ani podobné věci prosím nepřibalujte! děkujeme)

U autobusu před odjezdem vybereme startovné a příspěvek na dopravu 1000,- Kč, proto prosíme o včasný ranní příchod.

Zkontrolujte prosím že Vaše dcera nemá nalakované nehty na rukou ani na nohou. Pokud možno sundejte i naušnice a jiné ozdoby.

Figury pro mladší žákyně: Vylosována byla 3. skupina 349 Tower a 406 Swordfish Straight Leg. Figury pro starší žákyně: Vylosována byla 3. skupina 240a Albatross ½ Twist a 346 Side Fishtail Split. Figury pro juniorky: Vylosována byla 2. skupina 142 Manta Ray a 343 Butterfly.

Pozvánka na závody
Časový rozpis