Zimní soustředění 2019

Ve dnech od 27.1. do 2.2.2019 proběhne zimní soustředění v Prášilech. Určeno pro starší, mladší žákyně ročník nar. 2010 a starší a vybrané žákyňky. Přihláška funguje online na www.bazenslovany.cz. Soustředění je zaměřeno na kondičku dětí (i formou her) a ty co na běžkách nikdy nestály, to rádi naučíme.

Informace k zimnímu soustředění:
Sraz v Prášilech u Kovárny v neděli 27.1. cca v 16:00 (upřesníme), případně odjezd ve 14:00 od bazénu Slovany
Návrat v sobotu 2.2. (čas upřesníme)

Děti mají jako loni přichystané příjemné prostředí v malebné vesničce Prášily, kde se budeme intenzivně věnovat kondičce a technice běžek. Máme možnost i velké společenské místnosti, kde hrajeme hry, protahujeme a trošku i posilujeme.
Děti mají zajištěnou polopenzi. Na snídani je možnost si udělat svačinu na celý den (bufetové menu). Místo oběda mají zajištěnou teplou polévku s pečivem, pokud se nejede na delší výlet. Pití je možno zakoupit naproti v obchodě za normální ceny nebo přímo u večeře, což je samozřejmě dražší.
Dejte dětem kapesné dle uvážení. Max. dvakrát pojedeme na delší výlet, kde si budou moci v hospůdce také něco teplého zakoupit.

S sebou: Nutné je běžecké vybavení boty, vázání, hůlky (vše před odjezdem překontrolujte, hlavně funkčnost), alespoň do trojice vosky, škrabku, odstraňovač vosku a korek, pokud nemají na skluznici šupiny.
Oblečení na běžecký výcvik (raději více lehčích vrstev než jednu tlustou) tak, aby měli i náhradní možnost toho co zpotí. Např. Spodní termo prádlo, rolák, mikinu, zateplenou šusťákovou soupravu, čepice, lehčí rukavice, šálu. Sebou určitě i teplejší věci na normální chození ven. Boty na běhání (obyčejné tenisky). Domácí obuv, pyžamo, domácí oblečení, hygienické potřeby.
Hry, čtení, naše deníky (pokud mají).

V případě individuálních pokynů např. užívání nějakých léků nebo jiné potřeby z řad rodičů, to co bychom měli hlídat i v případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte: Gabča Bachová 607 870 751, Hanča Vladyková 606 922 096

Penzion U Michala a Kovárna