Letní soustředění – Strakonice 22. – 27. 8. 2016

Odjezd v pondělí 22. 8. v 10:00 z hlavního nádraží Plzeň
Příjezd v sobotu 27. 8. kolem 15:30 na hlavní nádraží Plzeň

Děti budou využívat sportovišť ve Strakonicích, která jsou blízko sebe (plavecký bazén, tělocvičny a venkovní sportoviště). Ubytovaní budeme na Domově mládeže při VOŠ Zvolenská 934, Strakonice. Jídlo je zajištěno v restauraci Fezko přímo vedle bazénu v podobě plné penze (na výběr z 5 jídel včetně nápojů). Soustředění je zaměřeno na techniku plavání a povinných figur, zdokonalení plaveckých způsobů a rozvoj kondičních, koordinačních a silových schopností. U maličkých dětí se zaměříme na základní zpevňování, gymnastiku, plavecké způsoby, ploutvové pohyby, šlapání s útvary a pokusíme se o natrénování jednoduché sestavy.

Co sebou: Věci na plavání (plavky alespoň dvoje, čepice, brýle, skřipec, pantofle, ručníky dva). Věci do tělocvičny, karimatku, švihadlo, legíny pod kolena, tričko, šusťákovou (teplákovou) soupravu, teplé staré ponožky, tenisky, dále volnočasové oblečení, hygienické potřeby a pyžamo. Pláštěnku nebo nepromokavou bundu. Kšiltovku a lahev na pití. V případě potřeby plyšáka na spaní. Kapesní hry, čtení, naše deníky (pokud mají), za elektronické drahé věci si zodpovídají samy.

V případě individuálních pokynů např. užívání nějakých léků nebo jiné potřeby z řad rodičů, to co bychom měli hlídat, i v případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte: vedoucí jednotlivých družstev:

Martina Ellederová (st. žákyně) 724 525 777
Hanka Vladyková (ml. žákyně) 606 922 096
Zuzana Křížková (žákyňky) 608 409 407
vedoucí soustředění Jitka Šimsová 777 056 754

Přihlášky jsou online na stránkách plaveckého klubu v sekci soustředění, konečné přihlášky budou do 10.8.

Online přihláška

Hezké prázdniny všem holčičkám a brzy naviděnou,

Jitka, Hanča, Marťa, Gabča, Zuzka, Hanka, Eva, Terezka