Nábor

Nábor na první pololetí školního roku 2018/2019 bude probíhat v pátek v 7.9. a 14.9. od 18:00 na bazénu Slovany. V případě zájmu volejte trenérce náboru - Terka Hejtmánková 739264973.

Přijímáme šikovné holčičky od pěti let s kladným vztahem k vodě a sportu vůbec. Jedná se o komplexní sport zaměřený na všestranný rozvoj pohybových dovedností s důrazem na gymnastiku a plavání. Tréninky zajišťují zkušené trenérky z řad bývalých závodnic. Počáteční tréninky jsou vedeny formou her. Učíme různé plavecké způsoby, koordinaci a cit ve vodě.

Tréninky náboru probíhají dvakrát týdně na bazénu Slovany. Cena pro náborky je 3500,-/pololetí.

S sebou k náboru si nezapomeňte vzít plavky, ručník, věci na cvičení. Nábor probíhá vždy na bazénu Slovany na začátku, v polovině a na konci školního roku. Šikovnější děvčata mohou být přijata i v průběhu roku (podmínkou dobrá znalost základního plavání).

Pokud vás zajímá, jak akvabely plavou a jak vypadá trénink, můžete se přijít podívat na kterýkoliv z tréninků na bazénu Slovany na tribunu. Na Slovanech jsme ve čtvrtek a pátek, podrobnější info - Zde

Starší děvčata, která se již nechtějí nebo nemohou věnovat tomuto sportu závodně, se mohou hlásit do kroužku akvabel. Tréninky probíhají dvakrát týdně na bazénu Lochotín.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat hlavní trenérku:
Mgr. Jitka Šimsová 777 056 754

 

Členství v klubu a oddíle

Pro akceptování členství v oddílu synchronizovaného plavání, který je součástí Plaveckého klubu Slávia VŠ Plzeň, je nutné učinit následující:

1. vyplnit a odevzdat přihlášku za člena Pk Slávia VŠ Plzeň:

Přihláška za člena plaveckého klubu Slávia VŠ

2. vyplnit a odevzdat potvrzení od lékaře:

Lékařská prohlídka

3. uhradit členské příspěvky na bankovní účet (viz Příspěvky ) a předložit potvrzení o úhradě

4. přinést dvě fotky ve formátu fotek do OP